Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sponzoři

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj je vyšší územně samosprávný celek České republiky, který vznikl v roce 2000 na jižní Moravě.

Jihomoravský kraj spolupracuje na vytváření podmínek pro výcvjk záchranných psů a podílí se na spolufinancování tohoto náročného výcviku. Vedení Jihomoravského kraje podporuje Jihomoravskou brigádu jako nedílnou součást IZS kraje. Děkujeme


LESY ČR s.p.

Podnik Lesy České republiky, s. p., obhospodařuje více než 1,2 mil. ha státního lesního majetku a 38 tis. km vodních toků a bystřin. Sídlí v Hradci Králové

Spolupráce s Lesy ČR s.p. sahá do r. 2014. Od roku 2015 uzavřela Jihomoravská brigáda s Lesy ČR první smlouvu o výpůjčce objektu na jeden rok. Protože jsme počítali s využitím i do budoucna, začalo období úklidu areálu a likvidace nebezpečných černých skládek plných skla a různých odpadů. Ve spolupráci s Lesy ČR jsme odsud postupně vyvezli 30 plných nákladních aut odpadu. Děkujeme za pomoc.


MIJA AUTOCENTRUM s.r.o.

Autorizovaný prodej a servis vozů SUBARU v Brně

Firma vznikla v polovině roku 1993, kdy získala autorizaci prodeje a oprav vozů SUBARU. V tomto čase byli prvními prodejci SUBARU v Brně vedle našeho importéra SUBARU ČR v Praze. Subaru je již několik let součástí Jihomoravské brigády a podílí se na podpoře výcviku a výcvikových akcí, Kromě aktivní finanční účasti na akcích republikového formátu se podílí i na akcích jako je v letošním roce Pohár plemen. Děkujeme.


Blue Sky Service, s.r.o

Společnost Blue Sky Service, s.r.o. vznikla v roce 2003, aby poskytovala služby širokému spektru zájemců o letectví.

Odborná zdatnost a nadšení zakladatelů je podpořena dlouholetou zkušeností v letectví. Dbáme především na bezpečnost a spolehlivost našich služeb. Naše podnikání stavíme na poctivých základech. Postupný průnik do dalších segmentů leteckých služeb vede k rozvoji Blue Sky Service, s.r.o. do podoby stabilní a silné společnosti, vždy ochotné vyhovět vašim individuálním požadavkům v rámci našeho sortimentu. Letecká společnost Blue Sky Service byla a navždy bude spojena s výcvikem záchranných psů. Jen díky vedení společnosti jsme mohli závodníkům na obou MR ZP v roce 2011 a 2017 vytvořit podmínky jaké panují v reálném akci při katastrofách a přepravovat záchranné týmy na místo zásahu letecky vrtulníkem. Děkujeme.


MUJPES.CZ

Chovatelské potřeby, výživová a veterinární poradna

Na poli krmiv a chovatelských potřeb působíme již více jak 20 let. Jsme malou, českou firmou. Během této doby na trhu jsme poskytli výživu a uspokojili potřeby mnoha psů, koček, ptáků a drobných hlodavců. V naší nabídce kromě běžných krmiv naleznete i klinické diety pro psy, kočky a hlodavce. Jsme přesvědčeni, že ten, kdo něco nabízí a prodává, by měl být také odborníkem, který nabízený sortiment zná a dokáže poskytnout kvalifikované rady a pomoc. Provozujeme poradnu z oblasti výživy psů a veterinární poradnu, pořádáme odborné přednášky na témata z výživy psů.


Tomáš Svoboda

Fotograf

S oblibou fotím svatební a reportážní fotografie z nejrůznějších akcí. Zachycuji náladu na vícedenních festivalech, portréty či momentky z psího světa. To jsou situace plné emocí, radosti a výsledné fotografie jsou vzpomínkou na celý život.


eCanis.cz

Internetový kynologický magazín

eCanis je moderní kynologický a navzájem provázaný internetový portál s řadou odborných článků, rozhovorů, seriálů a skutečných životních příběhů z pejskařského prostředí. Pravidlem je, že zveřejňujeme minimálně jeden nový článek denně. Portál také disponuje s databází plemen, chovatelských stanic, výkladovým kynologickým slovníkem, kalendářem akcí, inzercí a provozujeme rovněž online přenosy z akcí. Vše je pro čtenáře ZDARMA!


CRnet, s.r.o.

Tvorba internetových stránek


BUTTON CREATIVE s.r.o

originální dekorace a výrobky ruční výroby

Zhotovení originálních pozvánek, přání a etiket -ručně dělaných tiskovin. S možnosti laminace a vazby. Malosériová výroba kojeneckých věcí z českých materiálů, kde je kladen velký důraz právě na původ vstupních materiálů. Snažíme se podporovat český firmy. V neposlední řadě se zabýváme výrobou originálních ,na zakázku dělaných chovatelských a výcvikových pomůcek a prodejem chovatelských potřeb.


STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o.

STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o. je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již od roku 1990. Hlavním důvodem růstu objemu výroby jsou naše požadavky na kvalitu práce a ochranu životního prostředí a kvalifikace a odpovědný přístup našich zaměstnanců.


CAUDETE s.r.o.

Společnost provádí zemní mechanizované výkopové práce, demoliční práce a recyklace s využitím a odstraněním odpadů.

V roce 2008 byl v Břeclavi – městská část Poštorná v bývalém areálu MND zvaném MUNA zbudován recyklační dvůr za účelem příjmu stavebního odpadu a jeho následného zpracování. Do tohoto areálu nám byl povolen vstup za účelem výcviku záchranných psů. Tímto bychom chtěli společnosti CAUDETE s.r.o. poděkovat za vstřícnost a možnost zdokonalování našich psů při vyhledávání osob v tomto na výcvik velmi specifickém a náročném prostředí. Děkujeme


Město Brno

Brno je statutární město, počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město

Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, má přibližně 381 tisíc obyvatel a v jeho metropolitní oblasti žije asi 600 tisíc obyvatel. Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Největší zde pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, utvářející charakteristické panorama města a často vyobrazovaná jako jeho symbol. Druhým dochovaným hradem na území Brna je Veveří, kdysi vybudovaný nad řekou Svratkou a dnes se tyčící nad Brněnskou přehradou. Statutární město se podílí a je součástí všech sportovních dění v jeho regionu. Výcvik záchranných psů je jednou z mnoha aktivit, které vedení města podporuje a za to mu patří poděkování. Děkujeme.


SPORT prima - Asolo.cz

Distributor turistické obuvi ASOLO a batohů LOWE ALPINE

Posláním firmy Asolo je vytvořit obuv, která odpovídá Vašim potřebám: od procházek k trekingu, od turistiky po nejnáročnější výstupy v ledu či těžkém terénu. Za každého počasí a v jakékoliv nadmořské výšce. Naše boty jsou navrženy pro Vaše nohy. Perfektně sedí a podpoří Vás k maximálnímu výkonu. Flexibilní, lehké a zároveň velmi odolné. Zmírní zátěž na kritických místech chodidla, nepropustí vlhkost ani chlad a umožní noze dýchat. Podešve mají výborný záběr v každém terénu a zabrání uklouznutí i při těch nejprudších sestupech. To všechno jsou důvody, proč máme tisíce spokojených zákazníků po celém světě a také proč naše značka obdržela mezinárodní ceny za kvalitu a inovaci. S firmou Asolo máme dlouholetou spolupráci a díky její kvalitní obuvi a dalším doplňkům se naši členové cítí bezpečně i nebezpečných ruinách a sutinách ve kterých se při výcviku záchranných psů pohybujeme. Děkujeme za podporu.<< červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce